Zobacz także:

O nas

ODŚWIEŻAMY ATMOSFERĘ!

Od lat zajmujemy się profesjonalną organizacją eventów. Zapewnimy Ci fachowe wsparcie od pierwszego spotkania. Pomożemy Ci. Postaramy się zrozumieć Twoje potrzeby. Nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, a impreza będzie zapięta na ostatni guzik. Ten dzień pozostanie w pamięci Twoich gości na długie lata. Miłe wspomnienia przywoływać będą przygotowane przez nas upominki. Nawiązując z nami współpracę masz pewność, że każda osoba zapamięta ten dzień do końca życia. Nie da się zapomnieć szampańskiej zabawy, wybornych drinków i Ciebie w roli najlepszego organizatora.

 

Skorzystaj z:

mobilnego baru,
obsługi barmańskiej,
szkła do drinków,
akcesoriów barmańskich,
niepowtarzalnego menu drinków,
fachowego doradztwa.


Wyróżniamy się dużą elastycznością działania skierowaną wyłączne na realizację Twoich potrzeb. Zrobimy wszystko, aby Twoja wizja ziściła się w rzeczywistości. Dzięki nam spędzisz niezapomniane chwile wśród zaproszonych gości podziwiających wyśmienite cocktaile, kreowane i serwowane przez profesjonalnych barmanów. Nasza wyobraźnia jest nieograniczona!

Z nami zorganizujesz wszystko!
imprezy tematyczne
imprezy integracyjne, motywacyjne, teambuilding
imprezy plenerowe, pikniki
imprezy jubileuszowe
imprezy okolicznościowe, gale
koncerty
akcje promocyjne
uroczyste otwarcia obiektów
prezentacje nowych produktów
ceremonie otwarcia
obchody dni miast i gmin
spektakle teatralne i kabaretowe
spotkania wigilijne, Christmas Party, bale karnawałoweW naszym portfolio prezentujemy wiele realizacji prestiżowych i ambitnych zleceń.
Jesteśmy kreatywni i czerpiemy ogromną radość z każdego powierzonego projektu. Nasza dodatkowa specjalność – personalizacja prezentów to szansa na wyjątkowy charakter organizowanej przez Ciebie imprezy. Każdemu Klientowi gwarantujemy pomoc w realizacji pomysłu na dane przyjęcie i spektakularny efekt końcowy. Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy przekonani, że Twój event będzie naszym wspólnym sukcesem!

Copyright © Melior Group